How To Maintain Youth With Dietary Supplement - Collagen?

Kā saglabāt jaunību ar kolagēnu?

Pēdējā laikā viena no lielākajām aktualitātēm ir kolagēns. Šis vārds izskan gan sociālajos medijos, gan sporta pasaulē, gan arī jomās, kas saistītas ar skaistumkopšanu. Tomēr tik bieži dzirdēts, bet tajā pašā laikā pat īsti nenojaušam, kas tas ir.

Izrādās, ka kolagēns ir viens no visvairāk esošajiem proteīniem cilvēka organismā. Tas atrodas gan ādā, gan nagos, kā arī audos un kaulos. Kolagēns sastāda aptuveni 25-35 procentu no kopējā proteīna daudzuma cilvēka organismā. Kā jau daudziem  zināms, tad proteīns palīdz veidot muskuļa masu, tomēr kolagēnam ar to nav nekāda sakara. Noteikti rodas jautājums kādēļ? Tādēļ, ka kolagēna sastāvā neatrodas pilnīgi visas nepieciešamās aminoskābes, kas nepieciešamas cilvēka organismam. Tomēr kolagēnam ir cita svarīga funkcija – tas atbild par mūsu  veselību kopumā, jo palīdz mūsu ādai izskatīties daudz jaunākai, stiprina kaulus, nagus, kā arī nodrošina cīpslu un saišu elastību.

Kas liecina par kolagēna trūkumu mūsu organismā?

Ar gadiem mēs paliekam vecāki un mūsu āda sāk novecot – āda sāk zaudēt vienu no savām svarīgākajām īpašībām - elastību. Mūsu šūnām vairs nepiemīt tāda atjaunošanās spēja kā sākotnēji. Tādēļ parādās grumbas, noslīd āda, parādās dažādas sāpes locītavās, stīvums, kā arī pasliktinās matu un nagu stāvoklis. Šīs ir vienas no galvenajām pazīmēm, kas liecina par to, ka organismam ir nepieciešams uzņemt papildus kolagēnu.

Kam būtu jālieto kolagēns?

Kolagēnu noteikti vajadzētu lietot cilvēkiem, kam jau sāk parādīties dažādas problēmas, kā, piemēram, sāpes un stīvums locītavās, pasliktinās nagu struktūra, kā arī mati kļūst trauslāki, sejas āda vairs nejūtas tik labi. Tādēļ, ka cilvēkam novecojot, kolagēns noārdās straujāk, nekā organisms to spēj atjaunot. Tomēr jāņem vērā arī mūsu straujais dzīvesveids un tā ietekmējošie faktori un tādēļ noteikti kolagēnu var lietot arī jaunāki cilvēki, jo  ne jau par mūsu novecošanu var tikai liecināt grumbas vai stīvums locītavās. Pastāv arī dažādi ārējie faktori, kas to var ietekmēt – smēķēšana, pārāk liels UV starojums, piesārņots gaiss un citi faktori.

Kāpēc kolagēns ir jālieto?

  • Uzlabo ādas veselību – kolagēnam ir liela nozīme ādas stiprināšanā, kā arī tās elastībā un mitrināšanā. Cilvēkam novecojot, viņa ķermenis producē mazāk kolagēna un tādējādi rodas sausa āda un parādās grumbas. Uzņemot papildus kolagēnu, tas var palīdzēt samazināt šīs problēmas.
  • Mazina locītavu sāpes – kolagēns palīdz saglabāt audus, kas aizsargā locītavas un to veselumu.
  • Novērš kaulu lūzumus – papildus kolagēns var samazināt osteoporozes risku, kā arī tas piešķir papildus izturību un struktūru kauliem.
  • Var veicināt sirds veselību - pētnieki ir pārliecinājušies, ka kolagēna piedevas var palīdzēt samazināt sirdsdarbības traucējumu risku, jo kolagēns nodrošina struktūru artērijām un asinsvadiem.
  • Kolagēns spēj uzlabot nagu un matu veselību – papildus kolagēna lietošana var palielināt nagu izturību, kā arī spēcināt matus

EMPEROZ piedāvājumā ir kolagēns ar acerolas ekstraktu, kurā sastāvā ir augsti hidrolizēti kolagēna peptīdi ādas, locītavu, kaulu un muskuļu veselībai. Produkta sastāvā ir dzelteno meža oga garša un tas ir izgatavots no ļoti hidrolizētiem mazas molekulas kolagēna peptīdiem un tādējādi pielāgojas ātrai un pilnīgai ķermeņa asimilācijai. Tas satur antioksidantus – vitamīnu A, C un E, kā arī produktam nav pievienots cukurs, tas ir bezglutēna, nesatur ĢMO un produkta ražotājvalsts ir Latvija.

Šobrīd EMPEROZ ir īpašais piedāvājums – iegādājies kolagēnu tikai par 29 eiro un uzlabo savu veselību – stiprini matus un nagus, uzlabo ādas veselību, kā arī palīdzi kauliem un locītavu veselībai.

Atpakaļ uz blogu